Jak uspořádat perfektní party, na kterou jen tak někdo nezapomene?

Udělejte z narozenin vašeho dítěte velký den, takový  co se nezapomíná, protože co je opravdu důležité, je investovaný čas a úsilí při plánování a připravovávaní narozeninové party. Dítě, které cítí pozornost a jsou vyslyšeny jeho potřeby a tužby  bude mít větší tendenci v usilování o štěstí a spokojenost ostatních.

misky

Party Plán
Tajemství úspěšné party je v naplánování scénáře. Doporučujeme začít s plánováním 3 týdny až měsíc před oslavou narozenin. Více informací najdete v našem Jednotlivé kroky k uspořádání party.
Další dobrá rada je v jednoduchosti. V jakémkoli věku, nestrojené události mají tendenci dopadnout dobře a jsou  větší zábavou. Komplikované party obyčejně vyžadují obsáhlé přípravy a výsledný efekt bývá nepřiměřený vynaloženému úsilí. Co je ale nejdůležitější pro děti? Jsou kamarádi, sladkosti a dárky!

Vyberte Téma pro Tematické Party
Vybrat téma protematické party je jako recept na perfektní party. Je mnohem jednodušší přijít s nápady, když máte vybrané téma. Téma protematické party může být jednoduché, jako třeba Pirátská party nebo Disney Princezny. Ale vše dohromady, od pozvánek přes hry, narozeninový dort, aktivity a výzdobu vytvoří nezapomenutelnou událost pro vaše dítě a jeho hosty.

balonky

Seznam Hostů
Upozorněte vaše dítě, že lichý počet hostů bude při hrách a aktivitách sudý. (zahrnující oslavence)

Pozvánky
Pozvání je pro vaše dítě první příležitost vzrušení kolem party. Nezapomeňte na důležitá základní fakta: jméno vašeho dítěte, místo konání party, den a čas, a konec party. Připomeňte dítěti uvést vaše telefonní číslo pro rezervaci a datum do kdy byste rádi měli potvrzení o účasti. Je vhodné pro přípravu cen, her, jídla a odměn znát počtu hostů. Také pokud si vaše dítě přeje, aby si hosté přinesli cokoliv speciálního, na hry nebo aktivity, ujistěte se, že jste to uvedli v pozvánce.

Summary
Jak uspořádat perfektní party, na kterou jen tak někdo nezapomene?
Share