V dřevěných skládačkách najdete zalíbení i Vy


Vzpomeňte si na dobu těsně před nástupem toho úžasného pubertálního věku, který rodičům velí pouze jediné: Přežijte to!Čím se Váš pubescent zabýval? Byl to úplně normální, hodný chlapec, viďte? Hrál s klukama na dvorku fotbal, plnil si své školní povinnosti poměrně zodpovědně, a za dlouhých zimních večerů si skládal puzzle. A nyní? Škoda slov, viďte?

puzzle

Co kdybyste nenápadně navázali na jeho předchozí oblíbenou činnosta mezi jeho dárky pod stromkem by byla i dřevěná skládačka? Ale ano. Už Vás vidím, jak si ťukáte na čelo s výrazem obrovského Proč? Už totiž vidíte podobnou reakci u svého pubescenta! To je jasné. Ale i když jeho první reakci už poměrně trefně předvídáte, přesto můžete v koutku duše věřit také v to, že se k odhozené dřevěné skládačce pod postelí může vrátit! Naděje přece umírá poslední! A ani tuto variantu nemůžete zavrhnout. Pubertální věk je tak nevyzpytatelný!

Víte, proč se najednou může stát, že Vaše pubertální děcko zasedne k dřevěným skládačkám?

kostky

1.    Může se znenáhla stát, že jej odmítne dívka jeho snů a on se uzavře doma do pokojíku a zmítá se v pochybnostech o svých kvalitách. Nebude chtít nikoho vidět, ale bezcílně se válet na posteli, nebo dokonce usednout k domácím úkolům ho rozhodně bavit nebude. Co tedy udělá? Vytáhne zpod postele dřevěnou skládačku a začne skládat!

2.    Může se stát, a to je velmi pravděpodobné, že své dítko naštvete, protože chcete, aby si uklidilo pokojík. Jak zničující pokyn pro budoucího muže, který má nyní docela jiné myšlenky. Právě proto vezme dřevěnou skládačku a na protest ji začne skládat! Pořád přece chcete, abyste ji poskládali, tak ji skládá!

A víte, co je na obou možných případech skutečně fantastické?
Vaše pubertální dítko v dřevěné skládačce najde skutečné zalíbení! A i kdyby dílo nedokončilo, protože se na obzoru objevila jiná dívka, zkuste dílo dokončit Vy. Vás totiž skládání 3D puzzle stoprocentně chytne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup