Baviči na oslavu? Rozhodně!

Baviči na oslavu? Rozhodně!

Zábava nesmí chybět na žádném večírku, ale vymýšlet program je někdy velmi složité. Naštěstí lze využít služeb nejrůznějších bavičů, kteří se o program postarají za vás. Jací to jsou, a který se hodí právě pro váš typ oslavy?

Kouzelník

Jedním z nejpopulárnějších bavičů na večírcích je rozhodně kouzelník Vaskouzelnik.cz. Zajímavá kouzla a triky totiž okouzlí http://www.bvv.cz/vanocni-veletrhy/aktuality/marian-vojtko-vas-okouzli-vanocnim-koncerte/ nejen děti, ale rovněž i mnohé dospělé. Mezi nejpopulárnější pak patří Martin Kellman, který mimo běžných kouzelnických vystoupení, do kterých zapojuje i své publikum, dělá také zvířátka z balónků, moderování, improvizaci, ale také mikromagii. Je tedy vhodný jak na dětskou oslavu, tak třeba na svatbu, či na kulatiny.

kouzelnické propriety

Žongléři

Že je žonglování jen o chytání předmětů vyhozených do vzduchu? Ale kdeže! Šikovní žongléři vám připraví zábavný program, který tak trochu připomíná staré grotesky bez mluvení. Nejenže ve vzduchu pochytají nejrůznější předměty, projedou se na docela malinkém kole, ale rovněž zahrnou publikum do svého programu, a pobaví jak děti, tak i dospělé.

Klaun

Kdo by neměl rád klauny? No, vlastně spousta lidí. Někteří se totiž klaunů bojí. Pro ty ostatní je však klaun úžasným nápadem, jak oživit dětskou oslavu. Předvede zábavné tanečky, nejednou spadne, čímž rozesměje děti, a možná s sebou přivede i živou opičku.

panenka klaun

Komik

Komik se hodí především na večírky pro dospělé, kdy v podobě improvizace rozesměje celé osazenstvo, které bude do vystoupení rovněž zahrnuto. Nejrůznější tematické vtípky a historky rozjedou večírek tak, jak byste si ani neuměli představit.

Divadýlko

Máte rádi loutkové divadlo? Že je pouze pro děti? Nesmysl. Kouzlem loutkového divadla je, že se může přemístit i k vám domů, a okouzlit lidi zajímavým příběhem, vtipnou anekdotou, či dojemnou příhodou. Tato forma zábavy vám připomene dětství, ale lze ji využít i na večírku pro dospělé.