Co budete dělat u Balatonu

Co budete dělat u Balatonu

Blíží se čas dovolených a vy ještě nemáte vybranou lokalitu a termín? Pak bychom vám s tím mohli alespoň nepatrně vypomoci.

Mnoho lidí se chystá k moři a bohužel si tam vybírají k rekreaci lokality, které jim nedopřejí klid, ale ještě jim zvýší adrenalin v krvi a vystresují je, takže jim to může připomínat stávající způsob života v podobě každodenního stresujícího kolotoče. Navrací se domů pak unavení a otrávení. Což takhle to tentokrát změnit a namísto přelidněných pláží, kde je hlava na hlavě, a všichni o sebe zakopávají, vydat se jinam. Sice také k vodě, ale na pláže klidné a možná s ještě malebnějším okolím. Pojeďte s námi k Balatonu na nejlepší pláže.

loďka na Balatonu

Balaton je sladkovodní jezero, jehož délka úctyhodných 78 kilometrů vám možná vyrazí dech, a překvapí vás i jeho šíře přes deset kilometrů, což připomíná spíše mořskou zátoku, a i když tu voda není slaná, neznamená to, že je koupání v jezeře nudné. Pro plavání a vodní sporty je tu ideální prostředí s pozvolným vstupem do vody a pro slunění na travnatých nebo písčitých plážích je tu pro vás místa dost.

okolí Balatonu

Balaton je také lákadlem pro vyjížďky na kolech a nákupy ovoce a zeleniny v místních tržnicích a obchůdcích, můžete si tu každý den uspořádat doslova gurmánské hody, a chystáte-li dovolenou v partnerském páru, pak vám doporučujeme začít den nikoli snídaní, ale vášnivým milováním. Kolem osmé hodiny ranní mají muži nejvíce testosteronu a ženy estrogenu, tak to určitě bude stát za to.

levandule u Balatonu

Večery si rezervujte spíše na procházky kolem vody, je to tu skutečně velmi romantické, zvláště těsně po západu slunce za slunečného dne. A vypravujete-li se do Maďarska v singlu, muži tu jistě nepřehlédnou půvabné hnědooké či modrooké temperamentní tmavovlásky, které přispívají k tomu, že se země na Dunaji stává oblíbenou destinací obdivovatelů přirozené ženské krásy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup