Dřevěné pergoly ozdobí dům i zahradu

Dřevěné pergoly ozdobí dům i zahradu

Chcete-li si vytvořit hezké místo u vašeho domu, pak se nabízí pergola, která zahrnujekrásu, ale i praktické využití. Doplněná zahradním nábytkem, nebo pohovkou s pohodlnými polštáři, bude ideálním pohodlným relaxačním místem pro teplá letní odpoledne i příjemné večery. Skýtá dokonalý úkryt pro vášnivé čtenáře, nabízí příjemný stín, i venkovní jídelní prostor, kde si s nadšením vychutnáte snídani, nebo se stane zázemím zahradní párty.

doplněk na zahradu

Pergola většinou navazuje na dům, kdy prakticky rozšiřuje jeho obytnou část.Může být, ale umístěna i v prostoru, přičemž jej vymezuje, odděluje, zároveň nenásilně sjednocuje. Malému prostoru dává hloubku a opticky jej zvětšuje.
Postavit jednoduchou pergolu je snadné, ale přesto je vhodnější obrátit se na odborníky.V nabídce jsou sestavy různých tvarů, velikostí, které lze přizpůsobit vašim potřebám, vkusu, typu zahrady a účelu.

Zvolte klasickou a nadčasovou, masivní konstrukci-krokve, vaznice a postranní mřížky a teplé dřevěné tóny vytvoří ve vaší zahradě okouzlující místo pro líné odpoledne. Nebo si vyberte kreativní architektonický prvek, zahrnující čisté linie, atraktivní design a moderní prvky, při nichž vynikne manuální zručnost tesařských mistrů.

wisteria na pergole

Konstrukce je i oporou pro popínavé rostliny. Můžete se těšit z něžné vůně i barevných listů. Rostliny dodají stavbě lehkost a když se rozrostou, pak i příjemný polostín a ochranu před slunečními paprsky. Společně vytvoří osobité a jedinečné místo, kryté před zvědavými zraky okolí a navodí dokonalou intimitu.

Abyste si mohly dřevěné pergoly využívat co nejvíce, je vhodné je opatřit vhodnou střešní krytinou. V nabídce si vybere každý-od klasiky až po moderní prvky, které jsou zároveň elegantní i praktické. S jejich výběrem si nechte poradit u odborníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup