Hypotéky pro dlužníky

Hypotéky pro dlužníky

Hypotéka pro podnikatele – jste-li jako podnikatelé zaevidováni v registrech dlužníků, i tak můžete u naší společnosti získat hypotéku. Do registrů sice nahlížíme, ale jejich záznamy ve většině případů tolerujeme, obzvláště tehdy, jde-li pouze o opožděné platby. Překážkou v získání hypotéky pro dlužníky Fahd nejsou ani daňová přiznání s nízkými zisky. Hlavně jde o to, abyste další dluh zvládali splácet – nastavíme výši úvěru i výši jednotlivých splátek úměrně k vašim příjmům, abyste se nedostali do další dluhové pasti. Podmínkou této hypotéky je také skutečnost, že peníze budou využity k podnikání, anebo z nich mohou být vyplaceny exekuce.

mortgage-3580537_960_720

Pokud bude váš příjem nižší, pomůžeme vám zajistit konsolidaci půjček do jedné nižší splátky a vy tak nad svými příjmy i výdaji získáte kontrolu.

Hypotéku bez registru je třeba zajistit nemovitostí, takže o výši hypotéky rozhodne do značné míry i hodnota zastavované nemovitosti. Půjčka může být poskytnuta až do výše 70 % její odhadní ceny, se splatností od jednoho roku až do třiceti let. Hypotéku je však také možné splatit dříve.

Odhad vaší nemovitosti provedeme zdarma. Rychlý předběžný odhad můžeme zprvu provést jen na základě zaslaných fotografií – vyfotíte jak interiér, tak budovu zvenku.

Úrokové sazby jsou o něco málo vyšší než v bankovním sektoru – musíme pokrýt zvýšená rizika. Avšak v žádném případě nejsou pro vás likvidační, jak tomu bývalo v minulosti.

money-167735_960_720

Jste dlužníci a přitom byste potřebovali hypotéku na bydlení, tj. na stavbu, rekonstrukci či koupi domu nebo bytu? I v tomto případě se na nás můžete obrátit, nedostanete-li úvěr v bance. Když nebudete schopni prokázat dostatečný příjem, můžete k hypotéce přibrat spoludlužníka. Anebo bude zástavnímu právu podléhat vaše nové bydlení. Doba splácení může trvat opět až třicet let.

Zavolejte nám, anebo můžete vyplnit online žádost na našich webových stránkách. O všem ostatním se domluvíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup