I skladování může mít zelený nádech

I skladování může mít zelený nádech

Naše společnost Schoeller Allibert je významný výrobce a nájemce plastových přepravních systémů, různých rozměrů. V portfóliu našich výrobků jsou výrobky určené ke skladování a transportu drobných předmětů, tak i výrobky pro paletizaci, transport a uskladnění i těžkých a objemných materiálů a výrobků. Obecně můžeme naše výrobky rozdělit do dvou kategorií a to kontejnery a skládací přepravky. Kontejnery dále můžeme rozdělit na rotomoldingové, neboli rotačně tvářené plasty, pevné paletové kontejnery, plastové palety, lbc kontejnery, například pro skladování a transport kapalin, skládací paletové kontejnery, nenáročné na skladování v době, kdy nejsou vytíženy a samozřejmostí je i nabídka veškerého příslušenství k našim výrobkům.

systém

Pak zde máme přepravky, které můžeme základně členit na přepravky stohovatelné, stohovatelné zasouvací, kbelíky, nestable, vozíky, skládací a nápojové. Ohleduplnost k životnímu prostředí i ohleduplnost k našim zaměstnancům, je základní filozofií naší společnosti. Náš příspěvek na poli ochrany přírody je zřejmý, nejenže jsou všechny naše výrobky plně recyklovatelné, ale již ze své podstaty důmyslných konstrukčních vlastností, trvanlivostí a skladností vyžadují mnohem menší skladovací prostory, ve svých důsledcích méně transportů a mnoho dalších souvislostí, pozitivně ovlivňujících životní prostředí.

skladování

Co se týče zaměstnanců, tak jen skutečnost, že patříte ke skupině profesionálů s pevným místem na celosvětovém trhu v tomto oboru a více než 60 let zkušeností, hovoří o tom, že naše politika vůči zaměstnancům je správná a jejich minimální fluktuace je toho důkazem. Myslíme si, že se můžeme zmínit o struktuře naší společnosti a s hrdostí ji prezentovat. Aktuální tržby po uzávěrce v roce 2020byly 330 miliónů EUR ve dvanácti výrobních závodech a padesáti pobočkách po celém světě. Na těchto výsledcích se podílelo 1800 našich profesionálních zaměstnanců. Podrobnosti o naší nabídce, možnosti pronájmu a další informace naleznete na našich webových stránkách, jejichž odkaz naleznete na našem webu.

Budeme se těšit.