Ideální partner

Sen je sen a zůstane jen snem. Ideální partner se většinou najde jen v pohádkách nebo v romantickém filmu.  Životní realita je trochu jiná a ta nám skutečně nic zadarmo nedá.
milenci na pláži
Je krásné poslouchat manželské páry, že jsou spolu desítky let a toužit po něčem podobném. Nesmíte ale přeslechnout kapitolu jejich začátků, která nebyla snadná. Museli se mnohému naučit. Respektovat jeden druhého, naslouchat mu, vše dělat s láskou k tomu druhému. Změna musí nastat v každém z nás. A jak to bývá, ženy hodně ovlivňují partnerské vztahy svým chováním, jednáním a touhou manipulovat s druhými. Zkrátka chtějí si svého partnera vytvořit ke svému obrazu.
vaření doma

Žena je úžasná bytost

Muži to ví, a proto jsou pro ně životní inspirací. A věřte nebo ne, každý muž touží po partnerce, která ho bude milovat a podporovat. Netouží po tom, aby mu předhazovala jeho chyby nebo dokonce mu předkládala, jak ten soused je úžasný, co dělá a jak to všechno umí. I když není zrovna zručný v manuální práci, může vynikat v úplně jiném oboru.
Žena dokáže odhalit jeho silnou i slabou stránku, otázkou je kterou bude používat. Zdali bude podporovat nebo ponižovat. Proto drahé ženy nikdy svého vyvoleného nesrovnávejte s nikým jiným. Ani vám by se rozhodně nelíbilo, kdyby vám předhazoval třeba svoji maminku.

ilove-300x300.gif

Láska prochází žaludkem

Kdo ví, kdy vůbec tato fráze vznikla, ale je snad nejpravdivější větou, která kdy byla. Muž miluje dobré jídlo a také má své nejoblíbenější pokrmy. Takže ženy máte velkou zbraň ve svých rukou. Nasytit svého miláčka a on pak s plným žaludkem bude spokojenější a povolnějším vašim nápadům.  Pokud je to u vás naopak, že manžel je šéfem kuchyně, tak drahé ženy nezapomeňte chválit a chválit.
svatební den

Nezůstávejte ve stereotypu

Vztah vždy posílí nějaké překvapení. Ženy jsou většinou kreativnější a dokážou vymyslet spoustu nepředvídatelných věcí. Proto nikdy nečekejte, až partner něco vymyslí, ale chopte se situace samy. Jděte s ním na hokej, navrhněte si zajít na pivko nebo ho překvapte nějakou jinou aktivitou. Asi nejvíce ho můžete při vašich sexuálních hrátkách.
Když naplníte jeho touhy a potřeby, bude vás partner milovat a nebude mít ani pomyšlení na jiné úmysly. Tak ženy, máte to zkrátka ve svých rukou.

Ideální partner
Ohodnoťte příspěvek
336x280-4-1474365393.jpg