Ideální partner

Ideální partner

Sen je sen a zůstane jen snem. Ideální partner se většinou najde jen v pohádkách nebo v romantickém filmu.  Životní realita je trochu jiná a ta nám skutečně nic zadarmo nedá.
milenci na pláži
Je krásné poslouchat manželské páry, že jsou spolu desítky let a toužit po něčem podobném. Nesmíte ale přeslechnout kapitolu jejich začátků, která nebyla snadná. Museli se mnohému naučit. Respektovat jeden druhého, naslouchat mu, vše dělat s láskou k tomu druhému. Změna musí nastat v každém z nás. A jak to bývá, ženy hodně ovlivňují partnerské vztahy svým chováním, jednáním a touhou manipulovat s druhými. Zkrátka chtějí si svého partnera vytvořit ke svému obrazu.
vaření doma

Žena je úžasná bytost

Muži to ví, a proto jsou pro ně životní inspirací. A věřte nebo ne, každý muž touží po partnerce, která ho bude milovat a podporovat. Netouží po tom, aby mu předhazovala jeho chyby nebo dokonce mu předkládala, jak ten soused je úžasný, co dělá a jak to všechno umí. I když není zrovna zručný v manuální práci, může vynikat v úplně jiném oboru.
Žena dokáže odhalit jeho silnou i slabou stránku, otázkou je kterou bude používat. Zdali bude podporovat nebo ponižovat. Proto drahé ženy nikdy svého vyvoleného nesrovnávejte s nikým jiným. Ani vám by se rozhodně nelíbilo, kdyby vám předhazoval třeba svoji maminku.

Láska prochází žaludkem

Kdo ví, kdy vůbec tato fráze vznikla, ale je snad nejpravdivější větou, která kdy byla. Muž miluje dobré jídlo a také má své nejoblíbenější pokrmy. Takže ženy máte velkou zbraň ve svých rukou. Nasytit svého miláčka a on pak s plným žaludkem bude spokojenější a povolnějším vašim nápadům.  Pokud je to u vás naopak, že manžel je šéfem kuchyně, tak drahé ženy nezapomeňte chválit a chválit.
svatební den

Nezůstávejte ve stereotypu

Vztah vždy posílí nějaké překvapení. Ženy jsou většinou kreativnější a dokážou vymyslet spoustu nepředvídatelných věcí. Proto nikdy nečekejte, až partner něco vymyslí, ale chopte se situace samy. Jděte s ním na hokej, navrhněte si zajít na pivko nebo ho překvapte nějakou jinou aktivitou. Asi nejvíce ho můžete při vašich sexuálních hrátkách.
Když naplníte jeho touhy a potřeby, bude vás partner milovat a nebude mít ani pomyšlení na jiné úmysly. Tak ženy, máte to zkrátka ve svých rukou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup