Jak udělat lepší dojem na lidi kolem vás?

Jak udělat lepší dojem na lidi kolem vás?

Někteří lidé mají dar, že na ostatní vyzařují velké charisma a lidé jim plní, co jim na očích uvidí. Kamkoliv vejdou, budí ten nejlepší dojem. Nemusíte jim jen skrytě závidět a přát si, abyste byli jako oni. Můžete takový být. Tipů, jak zlepšit svoje působení na lidi kolem vás, vám nabídneme hned několik.

žena

Kultivovaná mluva

Není nic horšího, když začnete mluvit s člověkem, který se vám může jevit na první pohled i příjemně, ale sotva otevře pusu, vychrlí na vás nespisovná slova nebo dokonce vulgarismy. Vulgarismy rozhodně nepoužívejte. To si můžete dovolit tak možná v kruhu nejbližších přátel. Slova volte umírněně, u lidí, které dobře neznáte se vyhýbejte radikálním názorům a nesmlouvavým postojům. Nacvičujte si také spisovnou mluvu. Není to nic staromódního, naopak, uděláte tím ten nejlepší dojem.

Úsměv!

Kdo by se chtěl dívat na nepříjemného, zamračeného člověka, který si nedůtklivě měří své okolí? Nikdo neříká, že musíte mít celý den úsměv od ucha k uchu, ale drobný úsměv vaši tvář promění v daleko přístupnější a lidem se budete zdát sympatičtější. Ve spojení s úsměvem nezapomeňte i na jeho vzhled. Pro muže i ženy by měl být povinností hydratační balzám na rty, ženy by si měli dávat pozor, zda nepřetáhli svoji rtěnku, nebo ji nemají na zubech. Bílé zuby a zdravý úsměv jsou základem. Pokud máte problém s odstínem svých zubů, doporučujeme absolvovat proceduru bělení zubů.

úsměv

Sebevědomí

Nic vám nedodá tolik krásy a šarmu, jako zdravá dávka sebevědomí, kterou budete nosit s sebou. Proto byste měli pracovat na tom, abyste ho zdravým způsobem posilovali. Existuje k tomu spousta cvičení. Samozřejmě poslouží dobře i to, pokud si budete upravovat vzhled tak, abyste se cítili sebevědomě už jen kvůli tomu. Padnoucí a šik oblečení, upravené nehty, dokonalý make-up, nový účes od kadeřníka. To vše vám pomůže nosit se jako královna či král.