Když si chcete uložit návod

Když si chcete uložit návod

Projíždíte internet a najednou vás něco zaujme? Pokud je to jen obrázek, tak si jej do svého počítače stáhnete jednoduše, to většina uživatelů zvládne, ale co když je to video nebo hudba? Tady už bude mít řada lidí problém.

Na internet hodně lidí chodí pro inspiraci. Hledáme návody na ruční práce, recepty na oběd, vánoční cukroví, návody na míchané koktejly, ale i návody, jak něco vyrobit, opravit. Ne vždy nám postačí jen obrázkový návod, občas potřebujeme tzv. videonávod. Možná proto, že jste v něčem začátečník, nebo si nevěříte a potřebujete na vlastní oči vidět, jak jednotlivé fáze, např. receptu na borůvkovou buchtu, mají vypadat.

recept

A pokud se recept osvědčí, chceme si návod uložit pro použití příště. Jenže s videem to není tak jednoduché. Abyste si stáhli z internetu video, které si budete chtít přehrát, až nebudete mít připojení k internetu, potřebujete downloader video, který si můžete stáhnout do svého počítače z internetu.

počítač

To, co jsme si kdysi vystřihovali z novin a zakládali do sešitků, dnes hledáme na internetu a ukládáme si do svého počítače. Podrobné návody, jak obrázky, tak i návodná videa, to vše pomáhá úplným začátečníkům, aby se naučili vařit, šít, plést, háčkovat apod. Natáčejí je obyčejní lidé a většina je volně ke shlédnut i ke stáhnutí. Ti, kteří videa a návody tvoří, jsou závislí na počtu shlédnutí a počtu stažení, od toho se odvíjí dokonce i finanční odměna, protože od určitého počtu shlédnutí mohou umísťovat k videím reklamy a za ty poté dostanou peníze. Většinou je to ale dlouhá cesta. Chcete upéct dokonalý dort? Můžete péct pouze podle psaného návodu, ale pokud najdete video, kde před vámi celý dort upeče michelinský kuchař, čemu dáte přednost? Odpověď je asi jasná. A pokud se vám dort povede, určitě si video stáhnete a uložíte k dalším receptům do vašeho počítače.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup