Kouzlu propadne každé dítě

Kouzlu propadne každé dítě

My dospělí už dobře víme, že „čáry máry“ nejsou o něčem nepochopitelném a tajuplném, ale že se za nimi schovává nějaký dobře provedený trik a šikovný kouzelník. To však děti netuší a díky kouzlení, se můžou dostat do nesmírně šťastné a fascinující fáze, která v nich vyvolá jen dobré pocity a myšlenky. Proč tedy děti nepotěšit a nedopřát jim něco, co doslova hltají?
kouzelník a děti.jpg

Skvělý tah na dětskou párty

Oslava narozenin vyžaduje alespoň jedno velké bum, které se postará o to, aby vaše dítě na svůj den nikdy nezapomnělo a mělo na něho jen pozitivní vzpomínky. Velmi dobrým ohlasem může být volba kouzelníka na dětskou oslavu, který dokonale zabaví i starší obsazení – rodiče dětí. Věřte, že na den plný kouzel a čarování nezapomene nikdo.
kouzelnický trik.jpg

Jsme rodiče a dokážeme vše!

Pokud vám přijde najmutí profesionálního kouzelníka jako finanční položka, kterou neunesete, nezoufejte a buďte za hrdiny tak, že uděláte program sami. Naučit se několik triků a kouzel svedete i vy, díky návodům a třeba i nějakým videím dostupných na internetu. O to vtipnější to pak bude pro děti a pro dospělé, pokud se vám ne každý trik povede a vy se budete snažit to zachránit.
malování na obličej.jpg

I „šášula“ se ještě nosí

Šaška ze sebe umí udělat hodně lidí, ale prodat to tak, aby se zasmáli skutečně všichni – umí jen profíci. Jestli toužíte po klasice a starém známém „šášulovi“, vyhledejte si nabídku služeb, které se postarají o to, aby vaše děti byly nadšené a maximálně spokojené. Opět platí, že pokud se na to cítíte, můžete ze sebe udělat komika vy, samozřejmě se vším, co k tomu patří včetně kostýmu a pořádně pomalovaného obličeje.
Malování na tvář se pak může stát zábavou i pro děti, ze kterých můžete udělat zvířátka nebo akční hrdiny. Budete k tomu však potřebovat nějaké nezávadné barvy, nejlépe vhodné na malování na obličej i pro malé ratolesti, abyste předešli možným komplikacím nebo alergickým reakcím. To je však už jen detail a není problém takové barvy kdekoliv sehnat.