Kvůli čemu si ženy nejčastěji stěžují na své partnery?

Známe to všechny, my si stěžujeme našim kamarádkám a ony zase nám. Říkáme si to, co bychom parterům nikdy neřekly. Pokud si myslíte, že jste v tom sama, případně vy a vaše kamarádka, nebojte, opravdu nejste jediné. Abychom vám dokázali, že nejste sama, přinášíme svým žebříček těch největších témat, na která si kamarádkám nejvíce stěžujeme – všechna tato témata se ovšem týkají mužů.
šeptání dívek

Nepomáhá v domácnosti

To je nejčastější nešvar našich partnerů. Většinou se ani nepokoušejí nám s domácností, respektive s jejím chodem, pomoci jinak než finančně. Domácí práce muži zkrátka nedělají, případně jenom minimálně. Muži poměrně často vysávají nebo chodí s košem, to je ale všechno. Abyste toto napravila, musíte dát svému muži jasný příkaz. Povězte mu, aby šel pověsit prádlo, postarat se o děti, aby vysál nebo naskládal nádobí do myčky. Muži potřebují pevnou ruku.

Žádný zájem o děti

Jenom proto, že váš manžel nejeví o děti stejný druh zájmu jako vy, neznamená to, že o ně zájem vůbec nemá. Většinou se muži straní starosti o malé dítě, jelikož je to moc práce a muži mají pocit, že jsou z obliga. Zde ale patří udělat totéž co v prvním bodě. Prostě chlapovi říct, co má dělat, zadejte mu tedy konkrétní činnost. Čím dříve si muž vytvoří pouto s dítětem, tím lépe pro dítě. Vytvořte dětem stejné zájmy, jako má váš muž, případně svěřte některé koníčky vašich dětí do jeho rukou. Přinuťte ho s dětmi trávit čas o samotě, tedy bez vás.
boxovací rukavice

Tráví více času u televize nebo počítače než s rodinou

V tom případě musíte zakročit a svému partnerovi to říct. Nejspíš si ani neuvědomuje, že vám to nevyhovuje. Promluvte si o tom, jak to v rodině funguje. Nastavte určitá pravidla, která se budou dodržovat, například ohledně toho, kdy váš partner může zapnout laptop nebo televizi.

Kvůli čemu si ženy nejčastěji stěžují na své partnery?
4.5 (90%)6