Kvůli čemu si ženy nejčastěji stěžují na své partnery?

Kvůli čemu si ženy nejčastěji stěžují na své partnery?

Známe to všechny, my si stěžujeme našim kamarádkám a ony zase nám. Říkáme si to, co bychom parterům nikdy neřekly. Pokud si myslíte, že jste v tom sama, případně vy a vaše kamarádka, nebojte, opravdu nejste jediné. Abychom vám dokázali, že nejste sama, přinášíme svým žebříček těch největších témat, na která si kamarádkám nejvíce stěžujeme – všechna tato témata se ovšem týkají mužů.
šeptání dívek

Nepomáhá v domácnosti

To je nejčastější nešvar našich partnerů. Většinou se ani nepokoušejí nám s domácností, respektive s jejím chodem, pomoci jinak než finančně. Domácí práce muži zkrátka nedělají, případně jenom minimálně. Muži poměrně často vysávají nebo chodí s košem, to je ale všechno. Abyste toto napravila, musíte dát svému muži jasný příkaz. Povězte mu, aby šel pověsit prádlo, postarat se o děti, aby vysál nebo naskládal nádobí do myčky. Muži potřebují pevnou ruku.

Žádný zájem o děti

Jenom proto, že váš manžel nejeví o děti stejný druh zájmu jako vy, neznamená to, že o ně zájem vůbec nemá. Většinou se muži straní starosti o malé dítě, jelikož je to moc práce a muži mají pocit, že jsou z obliga. Zde ale patří udělat totéž co v prvním bodě. Prostě chlapovi říct, co má dělat, zadejte mu tedy konkrétní činnost. Čím dříve si muž vytvoří pouto s dítětem, tím lépe pro dítě. Vytvořte dětem stejné zájmy, jako má váš muž, případně svěřte některé koníčky vašich dětí do jeho rukou. Přinuťte ho s dětmi trávit čas o samotě, tedy bez vás.
boxovací rukavice

Tráví více času u televize nebo počítače než s rodinou

V tom případě musíte zakročit a svému partnerovi to říct. Nejspíš si ani neuvědomuje, že vám to nevyhovuje. Promluvte si o tom, jak to v rodině funguje. Nastavte určitá pravidla, která se budou dodržovat, například ohledně toho, kdy váš partner může zapnout laptop nebo televizi.