Multi tablety 5v1

Multi tablety 5v1

Průzračně čistá voda bez známek špíny, nečistoty nebo pouhým okem nezpozorovatelných bakterií a mikrobů. Takovou vodu můžete mít nyní i vy ve vašem domácím zahradním bazénu.
Bazénové tablety 5v1 mají více účinných složek, díky kterým nejenom že vodu udržují průzračně čistou a krásou, ale také zachovají její žádoucí hygienické vlastnosti.

bazén

Každý majitel bazénu ví, že ho čeká po celý rok náročný úkol s udržováním kvality vody. Jenomže jen pár z nás zatím zjistilo, jak je to opravdu snadné, rychlé a naprosto jednoduché díky účinným produktům jako jsou právě multi tablety.
Co všechno tyto produkty dokážou?

 1. Udržují vodu průzračně čistou.
 2. Stabilizují hodnoty pH.
 3. Voda je hygienicky nezávadná.
 4. Nedráždí pokožku.
 5. Stabilizují se také hodnoty chloru.
 6. Celkově je voda udržována v základních hodnotách, které jsou žádoucí.
 7. Prvotřídní složení.
 8. Ve vodě působí více účinných látek najednou.
 9. Použití jednoho jediného přípravku. Nemusíte používat více přípravku, stačí tento jediný.
 10. Nádherná voda, svěží a dokonalá.
 11. Dezinfekce vody.
 12. Vyvločkuje nečistoty.
 13. Zabraňuje tvorbě řas.
 14. Jednoduchá manipulace a dávkování.

tablety

Už nemusíte používat více přípravků – postačí jediný

Multifunkční přípravek je opravdu velkou výhodou. Nemusíte používat několik různých druhů přípravků, postačí vám totiž jediný, který toho zvládne opravdu spoustu. Navíc se snadno dávkuje, protože jednu tabletu stačí vložit do plováku, dávkovače nebo skimmeru. Voda bude krásně čistá, průzračná a bez nežádoucích nečistot. Navíc přípravek nečistoty vyvločkuje, vodu dezinfikuje a udržuje parametry pH a chloru v optimálních podmínkách.
Užívejte si plavání a koupání a starosti s čistotou vody přenechejte tomuto profesionálnímu odborníkovi, který přesně ví, co má dělat. Výrobky najdete v různé formě, pro větší typy bazénů, pro menší a také obsahově v odlišně velkém balení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup