Na zaměstnání nezáleží, aneb důležité je pojistit se

Na zaměstnání nezáleží, aneb důležité je pojistit se

Jakou vykonáváte profesi? Jste v kanceláři, v dílně nebo strávíte část pracovní doby za volantem osobního vozu? Možná máte za sebou bohatou kariéru, při které jste působili na několika různých pozicích. Při volbě vhodné pojistky není kam spěchat.
krabice v autě
Kdo však podobnou smlouvu uzavírat nechce, je jednoduše řečeno členem rizikové skupiny. A bohužel, neštěstí nechodí po horách, nýbrž po lidech a stát se může téměř vše. Mnoho nepojištěných si pak láme hlavu s výdajovými položkami a přemýšlí i nad tím, jak by vše dopadlo, kdyby byla pojistka sjednána.

Široký rozsah pojištění je velkou výhodou

Nabízí se možnost individuálního sjednání, ale také jedné smlouvy za celý pracovní kolektiv, což ušetří čas a administrativu s pojistkami obvykle neodmyslitelně spojenou. Pojištění profesní odpovědnosti dává navíc na výběr několikero různých tarifů. Například tarif pojmenovaný Řidič PLUS je určen pro zaměstnance, kteří využívají služební vůz i pro účely své rodiny. Pokud jezdíte na služební cesty, nemusíte řešit dodatečné připojištění. Velkou výhodou je totiž územní platnost pojistky, která nezná hranice. Jinými slovy, pojištění budete na všech kontinentech, tedy nejen v ČR. Nejvyšší možná pojistná částka činí 500 tisíc korun. A varianta nazvaná Standard? Je obecná, univerzální, určená pro všechny – prakticky bez ohledu na to, kde přesně tito zájemci pracují.

systém

Nízká spoluúčast a přehledné podmínky

Pokud to bude uvedeno ve smlouvě, je spoluúčast nanejvýš na hranici 5 000 Kč. Výhodou je pak i krátká smluvní dokumentace, která přispěje rychlé dohodě. Vše je přehledné, věcné a snadno pochopitelné. Pojišťovna, jakou je ERGO, má za sebou čtvrtstoletí tradice. Působí tedy na trhu prakticky už celou generaci a má tedy rozhodně co nabídnout!