Prádlo do každého počasí

Prádlo do každého počasí

Od moderního sportovního oblečení jeho majitel vyžaduje mnoho různých funkcí. Nikdo dnes už nechce jen neforemné tepláky a tričko, které bylo během chvíle mokré. Dnešním trendem je termoprádlo. Oblečení Craft je vyrobeno na principu třech na sebe navazujících vrstev.
atlet na závodech.jpg
o Takto řešený oděv chrání organismus před nepřízní počasí za každé situace.
o Což znamená, že se na něj můžete spolehnout i v náročných klimatických podmínkách při vysoké zátěži.
Kolekce této značky obsahuje především nabídku termoprádla, druhé vrstvy a kompletní sady pro běžecké lyžování, běh i cyklistiku. Jednoduše řečeno – sporty, při kterých je jejich provozovatel i jeho oblečení významně namáháno. Toto prádlo není určeno jen pro vrchové sportovce, kterým umožňuje co nejvyšší výkony, ale také sportovcům amatérům, pro které je pohyb koníčkem.
· Třívrstvé prádlo je vhodné nejen do terénu, ale také do tělocvičny.
· Pohodlí a komfort je přeci důležitý všude, bez ohledu na prostory, ve kterých se vykonává.
cyklista s batohem.jpg

Vyberou si všechny věkové skupiny

Rozhodně se nemusíte obávat uniformity a ani toho, že by musely všechny generace nosit to samé. Protože v tom případě by vždy někdo ze skupiny vypadal přinejmenším podivně. I termoprádlo na sport můžete přizpůsobit svému věku. A aby bylo rozhodování snazší, přichází výrobce s kolekcí, která je určena pro kategorii juniorů. Design je přeci také velice důležitý.
· Nechceme vypadat dobře pouze při společenských událostech, ale celých čtyřiadvacet hodin.
Luxus nemusí vždy znamenat, že musíme sáhnout hlouběji do kapsy. Luxus si může dopřát každý z nás. Pro náročné lyžaře, zimní turisty nebo rybáře je určeno speciálně upravené teplé spodní oblečení s vysokým obsahem ovčí vlny. Je vhodné do velmi chladného počasí, proto ho využívají například i myslivci, kteří se při své práci pohybují většinu dne venku.