Psaníčko pro každou ženu nebo slečnu

Psaníčko pro každou ženu nebo slečnu

Každá žena si potrpí na skvostném doplňku, který její outfit ještě více zvelebí. Bezesporu se řadí mezi jeden z nejzákladnějších módních doplňků právě kabelka, bez které bychom nemohly vyjít ani z domu. Kromě velké a prostorné kabelky však není na škodu mít i menší variantu, která se hodí na společenské události nebo v situacích, kdy sebou nechcete tahat tisíce věcí, ale pouze pár nezbytností.
Z toho důvodu může být kabelka psaníčko tím pravým řešením ve chvíli, kdy chcete mít po ruce pouze to, co nevyhnutelně potřebujete.

obchod

Módní, stylové a elegantní

Takové je psaníčko, které se ve vašem šatníku rozhodně neztratí. Nejvíce jeho kouzelnou stránku (v podobě malé kabelky) oceníte na společenské události, jakými jsou svatby, plesy nebo luxusní romantické večeře. V našem sortimentu si vyberete z řady třpytivých psaníček doplněnými kamínky, flitry nebo i květinami, ale i spoustu neformálních kousků, které jsou vhodné na běžné nošení – třeba na posezení s přáteli.
Rovněž oceníte i několik druhů, které mají odlišný design díky samotnému zapínání. Pevně vyztužené, které mají rámeček se zapínáním, dodají vašemu něžnému a jednoduchému outfitu o něco větší eleganci.
Psaníčko můžete nosit nejen volně v rukou, ale díky dlouhému ramínku přes vaší rameno, kdy vám může sloužit i jako pohodlná varianta kabelky, která vám nezabere mnoho místa, ale naopak bude působit vkusně a stylově.

psaníčko

Myslíme i na malé slečny

Ano, už malé holky touží po tom, vypadat jako jejich maminky a o svět módních doplňků – se pochopitelně zajímají už od malička. Pokud vaši malou princeznu chcete potěšit její první kabelkou, vsaďte na psaníčko. Jistě ocení jeho malou stránku a nošení, které bude přizpůsobené jejímu věku. Obrázkový motiv ji nejen potěší, ale bude ladit k celkovému dívčímu outfitu, který každá malá princezna nosí a chce se v něm líbit.