Thulit je jeden z nejkrásnějších a nejúčinnějších minerálů

Thulit je jeden z nejkrásnějších a nejúčinnějších minerálů

Thulit je křemičitý minerál a svým vzezřením se podobá růžovému křišťálu – růženínu. Thulit je však na pohled sytější a barevnější a jako nerost také není tak rozšířený, jako růženín. Růžová barva tohoto překrásného kamene mu předurčuje podporu lidských vlastností, které u jiných minerálů nebudou tak výrazné:

Láska – růžová je typickou barvou lásky a stěží to můžete popřít. Je velice něžná a přitažlivá, ostatně, týká se to i částí těla, které obdivujeme na svém partnerovi či partnerce, zejména růžové rty, narůžovělé prsní bradavky, u žen otvor do vagíny a také bosá chodidla. Thulit doporučujeme mít jako talisman nebo jej mít před sebou na psacím stole, aby nám pomohl s vyjádřením láskyplného postoje k těmto přirozeným součástem lidského života a samozřejmě k lepšímu citovému projevu vůči ostatním lidem.

náramek thulit

Sex – sexualita je dnes v mnoha směrech narušována stresem, řešením obtížných životních situací, konflikty v rodině, v zaměstnání či ve škole a dalšími negativními vlastnostmi a událostmi, čímž dochází u mužů k úbytku testosteronu a u žen rovněž k hormonální nerovnováze. Chuť na sex již mezi lidmi není tak častá a sex je sám o sobě zasažen různými nežádoucími prvky dominance, submisivity, agresivity či arogance a pohrdání, což nemá s láskyplným aktem nic společného. Navraťte sexu jeho přirozenou krásu, minerál Thulit vám v tom může být nápomocný.

náhrdelník

Sebevědomí – víte, že v době renesance byl v nesmírné oblibě oděv růžové barvy? Muži oblékali růžové košile a ženy je obdivovaly pro jejich mužnost, neboť růžová zdůrazňuje mužské rysy, nejen ty ženské. Růžový oděv byl výrazem sebevědomí, schopnosti sebevyjádření a společenské aktivity, úcty k lidem, symbolem přátelství, harmonie a krásy, která v renesanci dostávala „zelenou“. Minerál Thulit vám může tuto dobu připomenout a vnést lépe její odkaz do přítomného okamžiku.