Ubytování v Clamping chatkách Slovinsko

Ubytování v Clamping chatkách Slovinsko

Jste turisticky založení a rádi objevujete nová místa. Českou republiku už máte prochozenou a je nádherná, ale lákají vás jiné země a jejich rozmanité krajiny, kultury a památky? Nebojte se vycestovat do zahraničí. Každá země je něčím zajímavá. Určitě vás uchvátí. Pro turistické nadšence, kteří obdivují krajinu a historické pozůstatky památek. Najdou své místo skoro všude. Rakousko se pyšní krásnou přírodou, ale i Slovinsko, Slovensko a spousta dalších zemí. Krásná průzračná jezera s čirou vodou. Čistý vzduch a horské kopečky všude kam se podíváte. Dopřejte si dovolenou, po které toužíte. Mi vám jednu možnost představíme. Mluvíme e o Slovinsku a jeho krásách.

křišťálově čisté jezero

Nabízíme vám krásné ubytování v kempu Cvet-gora . Je to krásný a čistý kemp, o kterého se majitelé dobře starají. Mi vám nabízíme Glamping ubytování. O co se jedná? Jsou to malé útulné chatky pro dva nebo pět osob. Každá chatka je čistá a má pohodlnou postel. Mají své osobité názvy po bylinkách jako je Měsíček, Kontryhel, Jeřáb, Tymián alpský a další. Majitelka je vášnivá bylinkářka a dokonce bylinky sbírá a připravuje z nich jedinečné, chutné čaje a likéry. Stojí za to některé ochutnat. Při chladných nocích se na zahřátí rozhodně hodí. Chatky pro dva mají vzhled střechy a bohatě postačí pro váš odpočinek ve dvou. Když budete čas trávit na dlouhých túrách a večer se uchýlíte do jejich útulných prostorů. Celkem je k dispozici pět Glamping chatek pro dvě osoby a jeden rodinný glamping pro pět osob. Chatky se dají rezervovat i online. Neváhejte a zajistěte si místo, kde nebudete moknout a dobře se vyspíte.

krásný výhled

Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry na objevování okolí. Najdete tu vše potřebné pro svůj pobyt. Děti tu naleznou dětské hřiště, kde se mohou zabavit. Majitelé jsou vstřícní pro čtyřnohé mazlíčky a rádi je v kempu přivítají. Můžete si je na dovolenou vzít sebou. Budou tu mít dost místa na proběhnutí.