Vsaďte na kamennou krásu

Vsaďte na kamennou krásu


Je docela normální, že si domů nebo na jiná místa, na nichž se zdržujeme, pořizujeme kromě plně funkčních věcí i věci ‚jenom‘ krásné. Chceme přece, abychom se při rozhlížení se kolem sebe cítili dobře, chceme, abychom byli na takových místech spokojení, a k tomu i krásné výtvory přispívají. A je vlastně lhostejné, o co konkrétně se jedná. Hlavně když se nám to zamlouvá.

kříšťál pyramida

A to je i důvod, proč si k sobě někteří z nás pořizují třeba nejrůznější drahé kameny a výtvory z nich. Pokud jste už někdy nějaký drahokam nebo polodrahokam viděli, třeba mi potvrdíte, že i takové minerály a horniny mohou skvěle vypadat.
Šungitové pyramidy a podobné výtvory, na nichž se podílel člověk s matičkou přírodou, jsou v takovém případě jednoznačně logickou volbou. I když v jejich případě nejde pouze o krásu, která z šungitu vyzařuje. I tento nerost je totiž stejně jako jiné drahé kamení provázen i pověstmi, které ho v očích mnoha z nás činí pomalu zázrakem.

A co že se o šungitu říká? Například to, že v lidských domácnostech zabraňuje plesnivění a hnití a že posiluje lidský organismus a dodává mu sílu podporující imunitu a schopnost regenerace. Nebo se o něm traduje, že umí neutralizovat geopatogenní zóny způsobující onkologická, tedy rakovinná onemocnění. Nebo že zdokonaluje lidský spánek. A kdo by po podobné podpoře aspoň někdy netoužil, že?

leštěná pyramida

Šungit je prý prostě věčným kamenem zdraví. I jeho pouhá přítomnost v naší blízkosti by měla odstraňovat nežádoucí efekty elektromagnetických polí, tedy aspoň pokud si pyramidu z něj neumístíme bezprostředně pod postel, kde by tato mohla mít i přesně opačný efekt.

Pokud se tedy doma obáváme například nepříznivého vlivu negativních podzemních pramenů, televizního signálu neb dejme tomu výpočetní techniky, měly by být šungitové pyramidy našimi dobrými pomocníky. Které si není vůbec těžké pořídit.