Zdravý pohyb na čerstvém vzduchu

Zdravý pohyb na čerstvém vzduchu

V dnešní době není zcela jednoduché dostat děti ven na čerstvý vzduch. Počítače a tablety při zábavě stojí na prvním místě a je velmi těžké jim konkurovat. Zkuste vaše ratolesti nalákat na zahradní trampolínu a úspěch je zaručen.
Zahradní trampolína se v posledních letech stala součástí mnoha zahrad, není divu, pohyb na ní je zábavný a zdravý. Možná si teď říkáte, že jde o nebezpečnou aktivitu, ale opak je pravdou. Skákání je velmi bezpečné, ovšem za předpokladu, že dodržíte jistá pravidla:
· Nebudete děti nechávat bez dozoru
· Skákání budete střídat s odpočinkem
· Nepustíte na skákací plochu najednou mnoho osob
· Především však využijete bezpečnostní prvky, ke kterým patří i ochranná síťkid

Trampolína by vám na zahradě neměla chybět

V naší nabídce naleznete komplety trampolín včetně ochranné sítě. Nemusíte tedy nic složitě shánět a dokupovat. Ochranná sít se vyplatí, dosahuje do dostatečné výšky a zabrání tak nebezpečnému vyskočení mimo skákací plochu a tedy těm nejhorším úrazům.
Vybírat si dále můžete různé rozměry a také barvy, ve hře jsou varianty červená, modrá a zelená. Záleží tedy jen na vás nebo vašich dětech, kterou barvu mají nejraději.
Prohlédněte si kompletní nabídku https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-sitia vyberte si tu svou.

Sestavit ji zvládnete raz dva

Sestavení je snadné a zvládne ho každý. Nepotřebujete dokonce ani speciální nářadí. U nás dostanete pouze kvalitní produkty. Nemusíte se bát, že konstrukce či skákací plocha nevydrží zátěž. Bez obav své děti pusťte skákat ihned po sestavení.
Skákání na trampolíně se ale určitě zalíbí i vám. Je to ideální pohyb, který uvolňuje, ale zároveň posiluje. Napomáhá soustředění i zlepšení kondice. Trampolína tedy není ideální pouze pro děti, využije ji celá rodina. Určitě ji tedy vyzkoušejte a uvidíte, že si ji zamilujete a začnete pravidelně skákat. Je to tak snadné.water