Zdravý pohyb na čerstvém vzduchu

V dnešní době není zcela jednoduché dostat děti ven na čerstvý vzduch. Počítače a tablety při zábavě stojí na prvním místě a je velmi těžké jim konkurovat. Zkuste vaše ratolesti nalákat na zahradní trampolínu a úspěch je zaručen.
Zahradní trampolína se v posledních letech stala součástí mnoha zahrad, není divu, pohyb na ní je zábavný a zdravý. Možná si teď říkáte, že jde o nebezpečnou aktivitu, ale opak je pravdou. Skákání je velmi bezpečné, ovšem za předpokladu, že dodržíte jistá pravidla:
·         Nebudete děti nechávat bez dozoru
·         Skákání budete střídat s odpočinkem
·         Nepustíte na skákací plochu najednou mnoho osob
·         Především však využijete bezpečnostní prvky, ke kterým patří i ochranná síťkid

Trampolína by vám na zahradě neměla chybět

V naší nabídce naleznete komplety trampolín včetně ochranné sítě. Nemusíte tedy nic složitě shánět a dokupovat. Ochranná sít se vyplatí, dosahuje do dostatečné výšky a zabrání tak nebezpečnému vyskočení mimo skákací plochu a tedy těm nejhorším úrazům.
Vybírat si dále můžete různé rozměry a také barvy, ve hře jsou varianty červená, modrá a zelená. Záleží tedy jen na vás nebo vašich dětech, kterou barvu mají nejraději.
Prohlédněte si kompletní nabídku https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-sitia vyberte si tu svou.

Sestavit ji zvládnete raz dva

Sestavení je snadné a zvládne ho každý. Nepotřebujete dokonce ani speciální nářadí. U nás dostanete pouze kvalitní produkty. https://www.axa.cz/produkty/ https://www.axa.cz/produkty/ Nemusíte se bát, že konstrukce či skákací plocha nevydrží zátěž. Bez obav své děti pusťte skákat ihned po sestavení.
Skákání na trampolíně se ale určitě zalíbí i vám. Je to ideální pohyb, který uvolňuje, ale zároveň posiluje. Napomáhá soustředění i zlepšení kondice. Trampolína tedy není ideální pouze pro děti, využije ji celá rodina. Určitě ji tedy vyzkoušejte a uvidíte, že si ji zamilujete a začnete pravidelně skákat. Je to tak snadné.water

Zdravý pohyb na čerstvém vzduchu
Ohodnoťte příspěvek