Obchod pro šikovné ruce

Obchod pro šikovné ruce

Také vám připadá, že prodejna s galanterním zbožím má nějaké zvláštní kouzlo? Pokud bychom se do ní podívali dětskýma očima, pak bychom neviděli jen nějaké obyčejné knoflíky a přezky, ale samé poklady. Všechno se tu blýská a třpytí a jsou tu dokonce k dostání i perly.

taška

  • Ano, v oddělení kovové galanterie se najde snad úplně vše.
  • Je to místo, které je (zejména pro ženy) velice inspirativní.

Proto, milé dámy, zkuste jednu zajímavou věc. Kupte si i obyčejnou kabelku a udělejte si z ní skvost, který budou všichni obdivovat. Jak na to? Můžete vyzkoušet například klip. Ten slouží k přicvaknutí právě na kabelku nebo i na obuv. Jeho použití je jednoduché. Vyberte si nějaký motiv (květinu, ozdobu z korálků, některý abstraktní tvar) a ten připevníte na klip. A paráda je na světě. Půjdeme dál.

  • Máte doma obyčejný šátek, který je sice příjemný, ale mdlý a nevýrazný? A vy máte tak ráda originalitu. Není nic jednoduššího.
    • Kuličky s perlovým povrchemudělají z tohoto kousku látky pravý skvost.
    • Víte, jaká bude první otázka, kterou ráno v zaměstnání uslyšíte?
    • Od kterého módního návrháře jste se nechala inspirovat? Nebo, že by to byl originál?

Netradiční doplňky i náhradní díly

Každé šaty, kostým nebo i halenku ozvláštní jemný řetízek, který se jednoduše připevní zaháknutím kuličky do očka. Použít lze i na kabelky, tašky nebo i jako poutko na kabát. V prodejně s galanterním zbožím https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/kovova-galanterienejsou ale pouze věci na vylepšení estetického dojmu. Jsou tu i pomůcky ryze praktické.

klips

  • Najdete tu nýty, cvočky, patenty, poutka i různá zapínání.

Zkrátka vše, co každá švadlena nebo krejčí ke své práci potřebuje. Díky tomuto sortimentu si můžete dokonce i snadno a levně opravit pochroumanou kabelku nebo vylepšit sportovní batoh. K tomuto účelu tu nechybějí náhradní karabinky.